Kabáty a bundy pro ženy i muže podle Kláry Klempířové


Mít pocit bezpečí, svoje vlastní útočiště, ve kterém je nám příjemně a teploučko, to je k nezaplacení.

Doma se můžeme zabalit do plédu, zapnout si topení, zapálit svíčku, ale co když potřebujeme vyrazit ven, do nepohody?

Tam se o náš komfort postará kvalitní praktický svrchník: bunda nebo kabát, to podle toho, kam máme namířeno a co nás čeká.Svrchníkem komunikujeme! Věřte nebo ne, působit budete podle toho, jaký si právě obléknete. Ležérně, elegantně, formálně, zábavně, originálně… Dokáže podpořit váš styl, vaše charisma.

Samozřejmě potřebujete jiný do přírody a jiný do města. A ve městě jich také užijete více, jeden dlouhý na celodenní pochůzky a kratší na cesty, které vedou ze schůzky na schůzku, do kaváren nebo do kanceláří.


Pojďme se podívat, jaký ze stylů vám bude nejbližší!

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Základní kousek šatníku, který vám dodá jistotu v průběhu celého roku.

Pokud objemnou parku ještě nemáte, tak asi netušíte, že ji nutně potřebujete. Je šmrncovní jak k džínům, tak k lehkým šatům.

Vyteplená, voděodolná bunda s technologií Thermowarmth™, která vám pomůže najít tu správnou rovnováhu, abyste zůstali v chladných klimatických podmínkách v suchu a teple.

Nadčasový elegantní střih s praktickým stojákem pro muže, kteří se raději obejdou bez šály. Ideální kousek do profesního šatníku.

Kabát s tradičním zapínáním na olivky a s komfortní kapucou ušitý z měkkého plyše. Jako by byl od samotného medvídka Paddingtona?!

Univerzální kousek do nepříznivého počasí vás zásluhou technologie Stormwear™ zachrání jak ve městě, tak i na horách.

Vyteplená vesta může být skvělým prostředníkem mezi vámi a vaším kabátem nebo baloňákem. Pořiďte si ji ve velikosti hodně na tělo, aby se vám s ní dobře podvrstvovalo.

Elegantní kabát s příměsí vlny působí luxusně i díky špičaté klopě a dvouřadému zapínání. Vyštíhlený střih s páskem podpoří ženskou siluetu.

Lehká prošívaná bunda je vděčná zejména při cestování, v dopravních prostředcích ji nemusíte sundávat. Nebo jí v zimě využijete pod větší kabát či baloňák.

Krátká mladistvá bunda skvěle doplní kalhoty a sukně sahající do pasu i nad pas, nebo se hodí k šatům.


Cítit se skvěle při každém našem kroku, to ale vyžaduje přípravu.
Tak si udělejte čas a vyzkoušejte nové trendy, které jsou navíc momentálně zvýhodněné!

Vybrala jsem pro vás samé výhodné investice, které jsou nejen vysoce módní, ale i nadčasové a snadno kombinovatelné.

Věřím, že si je zamilujete jako já!

Vaše Klára Klempířová

*Tento článek vznikl v rámci placeného partnerství. Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách a na e-shopu lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.