DÁRKOVÉ KARTY

PERFEKTNÍ DÁREK PRO KAŽDOU PŘÍLEŽITOST

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.


Dárkové karty pro firmy


Nabídka platí pro firmy, při objednání 10 a více kusů dárkových karet. Tyto objednávky lze uhradit pouze platbou faktury předem a vyzvednutí je možné pouze v prodejně M&S. Nelze poslat poštou. K dárkovým kartám dodáváme zdarma bílé obálky a barevné obálky pro vložení karty s různými motivy.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na:

klub@marks-and-spencer.cz


Obecné informace o dárkových kartách


M&S dárkové karty platí ve všech prodejnách Marks and Spencer v České republice. Dojde-li ke změně možností uplatnění M&S dárkových karet, bude o této skutečnosti držitel karty informován. V současné chvíli neplatí na internetové obchody. M&S dárkové karty nemohou být použity pro nákupy dárkových karet Marks and Spencer, pro nákupy prostřednictvím internetové stránky www.marksandspencer.cz či jakéhokoliv katalogu nebo jiné publikace, pokud o tom neinformujeme jinak. Budou-li zboží nebo služba získány v prodejnách Marks and Spencer výlučně za M&S dárkové karty, dojde při vrácení k vyrovnání finančních prostředků výhradně pomocí kreditních poukázek. V takovém případě nebude vrácena hotovost. Případně mohou být vráceny kreditní poukázky v hodnotě rovnající se původně získaným M&S dárkovým kartám. Karta je platná 2 roky od nabití a 1 rok od prvního použití, kartu není možné dobíjet.