Jak na šaty podle Kláry Klempířové


Objevujeme je tradičně vždy s příchodem léta.

Vzdušné šaty jsou v horkých dnech těmi nejlepšími společníky ve městě i na dovolené.

Dobrý pocit, který v nich zažijete se ale hodí vždycky, tak proč se omezovat?Ráda bych vás totiž inspirovala k tomu, abyste šaty vyzkoušela už teď a přenesla se tak do prosluněných dnů aspoň pocitově. Ty pravé šaty vám dodají okamžitě ženskost, eleganci a radost.

V zimě je můžete podvrstvit tenkým rolákem, hodit přes ně hrubě pletený svetr nebo kardigan a obout kozačky. Přesně tak se teď nosí v duchu posledních trendů. Na jaře a na podzim v nich budete šarmantní s přehozeným sakem a s mokasínami. A v létě u nich ohrnete rukávy a vklouznete do sandálků. Co říkáte na tak skvělou investici, kterou můžete zúročit po celý rok?


Pojďme se podívat, jaký ze stylů vám bude nejbližší!

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Ženy romantičky se budou cítit skvěle v růžových zavinovacích šatech lemovaných volánem. Robusními botami typu „combat boots“ jim dodají správný rebelský nádech.

Sportovnější povahy mohou vyzkoušet džínové šaty. S bílými teniskami zvládnou své běžné denní tempo a navíc budou působit stylově a nezávisle.

Volánové šaty v ležérním stylu jsou jako tvořené pro ženy, které jsou nekonvenční, stále mladé a toužící po přirozenějším životním stylu.

Klasického vzhledu docílíte díky pouzdrovým šatům ve stylu Coco Chanel. Nadčasový střih si vás získá tím, že nikdy nevyjde z módy, stejně jako elegance.

Pro ženy, které vnímají nejmódnější trendy, doporučuji košilové šaty s květinovým potiskem. Letos vsaďte na exotickou flóru a nebojte se barev!


Já šaty miluji. Jsou jednoznačně nejrychlejším stylingem a vždy sázkou na jistotu, že se budu ten den i večer cítit dobře. Mohu k nim, podle příležitosti, obouvat jakékoliv boty, a tak mě podporují v mém životním tempu.

Přeji Vám, ať si i vy najdete ty pravé, do kterých se zamilujete

Vaše Klára Klempířová

*Tento článek vznikl v rámci placeného partnerství. Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách a na e-shopu lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.