Jak být světlem v těchto dnech? Flitry podle Kláry Klempířové


Zářit štěstím a zdravím, to je nejvíc! Když jsme veselí a spokojení, jde to samo.

Žijeme teď ale více méně v nejistotě, nevíme, co bude zítra a tak udržet si optimistickou mysl, vyžaduje dělat si radosti.


PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Ženy romantičky se budou cítit skvěle v růžových zavinovacích šatech lemovaných volánem. Robusními botami typu „combat boots“ jim dodají správný rebelský nádech.

Sportovnější povahy mohou vyzkoušet džínové šaty. S bílými teniskami zvládnou své běžné denní tempo a navíc budou působit stylově a nezávisle.

Volánové šaty v ležérním stylu jsou jako tvořené pro ženy, které jsou nekonvenční, stále mladé a toužící po přirozenějším životním stylu.


Choulíme do měkkých svetrů a pohodlných tepláků a v teple domova zapalujeme svíčky a rozsvěcujeme světýlka naděje.

Potřebujeme mnoho různých podpůrných prostředků a zdrojů, které nám dodávají energii, tu pak rádi předáváme našim blízkým a oni nám jí vrací. To je láska.

Když si na sebe vezmeme něco energického, cítíme se lépe, posiluje to naší sebedůvěru a lásku k sobě.

Zejména my ženy potřebujeme zářit, je to naše podstata. Někdy nám to jde samo, jindy oceníme podporu. Ideálním dopingem pro nás mohou být právě třpytivé oděvy a doplňky, které nám svojí záři propůjčí.

Vybrala jsem pro vás flitrové topy, blýskavá trička jednoduchého střihu. Atraktivní materiál totiž působí harmonicky v minimalistickém zpracování.
Chápu, že pro někoho mohou být stovky blýskavých pajetek až moc, ale pojďme je vzít na milost a vnímat, že nám vlastně mohou prokázat službu svým třpytem.


Jak flitry kombinovat?


Hodně lesklé kousky si přímo říkají o vztah s něčím hodně matným, aby v tom byl ten správný balanc.
Blýskavý top si tedy bude rozumět s normálními modrými džíny, nebo se sukní ze semiše.
I kalhoty s klasické tkaniny nebo tepláky mohou topu skvěle sekundovat.

Jistě můžeme top vrstvit tak, že na něj hodíte černý blejzr nebo pletený kardigan. Pod něj zkuste obléknout tenký rolák či bílou vypasovanou košili.


Kam flitrový top obléci?


Pravda, žádné pozvánky na večírek nám

letos nepřišly, to ale neznamená, že bychom se nemohly slavnostně naparádit při nejrůznějších setkáních. Když příležitosti nejsou, tak si je prostě musíme udělat! At už s rodinou nebo se známými, či kolegy. Jednoznačně, být šik pro svoje nejbližší, to je to nejdůležitější.

Zářivé halenky se perfektně hodí ke stromečku, k štědrovečerní večeři, ale dá se v tom i péct cukroví a smažit kapr a ani nebudete potřebovat zástěru. Jak to? Vždyť na plastových pajetkách se skvrna udělat nedá a mouka a cukr z nich sklouzne. Už to mám vyzkoušené.

 

A vám doporučuji to vyzkoušet také.
Garantuji vám, že budete mít veselejší Vánoce!

 

Krásné zářivé svátky přeji,

Vaše Klára Klempířová

*Tento článek vznikl v rámci placeného partnerství. Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách a na e-shopu lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.