Valentýn s M&S podle Kláry Klempířové


Oslavy lásky se blíží…

Ať už fandíte svatému Valentýnovi, nebo je vám sympatičtější svátek 1. máje, důvod k romantické schůzce si prostě najděte!

A může to být rande s miláčkem nebo i sama se sebou!Když se máte ráda, je celý svět kolem vás hned krásnější. K láskyplnému sebevědomí vám pomůže i perfektně padnoucí a dechberoucí spodní prádlo. Víte, že něco takového existuje za dostupné ceny?!

Do Marks & Spencer právě dorazily nové „intimní“ kolekce, pro všechny typy postav a naturelu.

Každá žena je jinak krásná, jinak temperamentní. Pokud jste konformistka, tím se rozumí, že nechcete moc vyčnívat a cítíte se nejpohodlněji v již ověřených věcech, zkuste pro jednou vykročit ze své komfortní zóny. Můžete postupovat po krůčcích. Nové spodní prádlo je ideálním základem, který na vás uvidí jen vyvolení. Vyzkoušejte něco nového, třeba odstíny meruňkové a lososové, ty dodají vaší pleti svěžest. Pro odvážnější ženy typu vamp se nabízí rudé soupravy, které evokují vášeň, lásku, ale i lehkou agresivitu. Červená na těle dokáže rozproudit krev a nenechá nikoho chladným. Velmi sexy je i černá krajka. Vytváří průhledy, které kontrastují se světlou pletí.

Rafinovaně působí kalhotky, jejichž přední díl je z neprůhledného úpletu a zadní je krajkový se středním svislým švem, díky kterému perfektně sedí. Úžasně padnoucí střih mají i ty, které jsou vzadu lemované širokou krajkou do tvaru V. Romantické a věčně mladé ženy jistě nadchne nová rozkvetlá kolekce od supermodelky Rosie Huntington-Whiteley.

Je dobré vědět, že zábavné vzorované nebo jinak desénované prádlo skvěle odvrátí pozornost od našich problematických partií, tak proč ho nevyzkoušet?!


Balkonová podprsenka ze směsi hedvábí s květinovým potiskem a vycpávkami

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Vyšívaná tanga Athena

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Hedvábné krajkové vysoce střižené kalhotky s krajkou a síťovinou a s puntíkovým vzorem

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Body s hedvábím a krajkou

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Krajková podprsenka s vyztuženými plnými košíčky s hedvábím

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Bralet s krajkou a nevyztuženými košíčky

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

A jak už je v M&S zvykem, designéři dávají při vzniku důraz na kvalitu a komfortnost při nošení. Opravdu, mají na omak ty nejjemnější luxusní materiály. Že jsou i střihově vychytané, to dokazují například podpůrné podprsenky bez kovových kostic! Pohodlí zkrátka potřebujeme pro náš celodenní kolotoč, a krásu zase pro ty chvíle, kdy se zastavíme a užíváme si života. Tady u M&S můžete mít oboje najednou za skvělou cenu. Co víc si přát?

Romantiku a fantazii, které hrají v módě i v životě velkou roli. Užívejte si ji, nejen na svatého Valentýna!


Krásný únor přátelé!

Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.