Slušivé trendy podzimu od Kláry Klempířové


Každý den přináší nové zážitky, dobré i špatné a jen na nás záleží, jak je přijmeme.

Když se budete cítit výborně, třeba i díky tomu, že se krásně obléknete, hned budete brát všechno s lehkostí a s radostí.

Zkuste to!

V M&S pro vás mají připravenou novou kolekci, která se postará o dobrou náladu za každého počasí.


PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Pulzující tempo doby si říká o pohodlí v tom smyslu, že vás oděv nesmí nijak svazovat a omezovat, měl by vám dopřát volnost pohybu, i když je v trendu opět návrat k siluetě. Přiléhavé, tělo obepínající oděvy, jako šaty, sukně a svetříky z žebrovaných pružných úpletů jsou in! Nosí se jako podklad pod objemná saka a kabátky, jednobarevné i vzorované.

Musíte mít:

Blejzr, jinak řečeno separátní sako, je hitem číslo jedna. V podstatě žádný podzimní šatník nemůže být bez blejzru dokonalý. Potřebujete ho! Jde o stabilní základ do každé situace. Může být banálně černý nebo šedý, z manžestru, vlny nebo i ze směsového materiálu. Nosí se minimálně o jednu velikost větší, aby v ramenou siluetu rozšiřoval. Pro zachování ženskosti ho můžete přepásat páskem.

Kombinovat ho můžete s jinými singly, ale v kompletu s kalhotami ze stejného materiálu získáte tolik módní kalhotový kostým.


PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Jaké kvality se budou nosit?

V kurzu jsou tvídy, kostky a kára typu tartanu i glenčeku a vzory kterým se říká kohoutí stopa neboli pepito, rybí kost. Vlněné textury s těmito desény jsou symbolem anglické elegance, odrazem doby, kdy žila buržoazie. Téma s klasickými střihy a vysoce kvalitními materiály je nadčasové, letos hraje absolutní prim. Dalšími nepřehlédnutými vzory jsou geometrické obrazce, jako stvořené pro oživení stávajících „šedých“ šatníků.

Nové trendy se točí kolem vzpomínek na časy minulé. Slavíme návraty sedmdesátých a osmdesátých let v novodobé, sofistikovanější podobě. Rozevláté hippies šaty a sukně s koncem léta nemizí, naopak jejich čas bude pokračovat až do zimy. Sukně kombinujte s hřejivými svetry, k šatům obujte vysoké kozačky a zateplete je velurovými bundami a kabáty.

Současné trendy jsou slušivé, zábavné a přitom působící seriózně. Když si namícháte správnou dávku maskuliních i feminích prvků na jednom outfitu, budete působit rafinovaně a zároveň vyrovnaně. Budete mít tu správnou dávku energie do dalších dnů. A pak s elegancí zvládnete úplně všechno.

Přeji vám mnoho odvahy do všedních podzimních dnů, vždyť podporu vašeho šatníku již díky M&S máte!


Užijte si krásný podzim!

Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.