Pohoda v županu podle Kláry Klempířové


Jak unikáte shonu? Já se ráda po práci schoulím na gauč, obleču se do měkkého župánku, uvařím si čaj a vychutnávám si ticho, klid a pohodu domova. A upřímně – někdy o víkendu jsem schopná strávit v županu i celý den! Proto jich mám vyzkušených několik a střídám je podle ročních období a příležitostí. Společné mají to, že jsou všechny z M&S.


PROHLÉDNOUT V ESHOPU

PLYŠOVÝ KABÁTEK

Teď v zimě se potřebuji zahřát a to mi nejlépe umožní plyšový župan s kapucí. Je lehoučký a měkoučký a já se v něm cítím okamžitě šťastnější.

HEDVÁBNÝ ŽUPAN

Někdy si večer dáme skleničku vína ve dvou. Pro tyto momenty si po sprše oblékám hedvábný dlouhý župánek s rafinovanými krajkovými vsadkami z kolekce Rosie for AUTOGRAPH.

SATÉNOVÝ ŽUPAN

Lehký saténový župánek si s sebou beru na romantické víkendy a dovolené. Tím, že je z polyesteru, mám jistotu, že se v kufru nezmačká. A díky vzorečkům se neprozradí eventuální potřísnění kávou při snídani.

BAVLNĚNÝ VAFLOVÝ ŽUPAN

Župan z čisté bavlny je jako stvořen pro wellness pobyty, nebo v létě k bazénu. Jednobarevný model se hodí ke všem desénům plavek.

VELUROVÝ ŽUPAN SE ZIPEM

Středně silný župan zapínaný na zip působí vycházkovějším dojmem, a tak ho mám pro případ, že bych v něm chodila na veřejnosti. Beru si ho do lázní, do nemocnice nebo i na chatu ke kamarádce.

KAŠMÍROVÝ KARDIGAN + KALHOTY

Velmi luxusní je domácí komplet z kašmíru. V něm se ocitám v tom nejvyšším komfortu a eleganci, a tak si dovolím v něm klidně přivítat i návštěvu.


Kvalitní župan je dokonalým dárkem! Řeknete jím, jak moc si přejete, aby Vaše milovaná osoba byla v harmonii a zažívala mnoho pohody a relaxu. Nemůžete se splést ani ve velikosti. Vždy vezměte raději větší, ten se totiž dá jednoduše páskem zkorigovat.

Navíc jsou v současnosti „oversize“ velikosti a kimonové střihy v módě a nosí se v podobě kabátů a šatů na den i na večer do společnosti. No není to skvělý pocit, že jdete s trendem doby a přitom si užíváte maximální pohodlí?


Přeji Vám z celého srdce milý adventní čas a mnoho pohodových vánočních chvil,

Vaše Klára Klempířová

*Tento článek vznikl v rámci placeného partnerství. Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách a na e-shopu lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.