Podzimní trendy v M&S od Kláry Klempířové


RESTARTUJTE SVŮJ STYL

Podzim přináší nové trendy a nové výzvy. Jak elegantně zateplit šatník?

Nejprve doporučuji zrevidovat, jestli máte doma opravdu kvalitní základ. Až pak se vyplatí jít nakupovat módní hity, kterými „basic“ šatník osvěžíte.Stylový základ – Investice, která vám bude sloužit mnoho let

Obsahuje jednobarevné oděvy a doplňky, které nepodléhají tolik módním trendům – jsou nadčasové a univerzální.

Stylový základ tvoří oděvy, které neomrzí, i když je budete nosit pořád dokola, proto na nich rozhodně nešetřete. Modré džíny by měly být pohodlné a zároveň skvěle padnout, stejně jako černé džíny, které se vám mohou hodit i na lepší příležitosti, třeba když půjdete na skleničku. Nebo si snad raději vyjdete do společnosti v černých kalhotách, které jsou zároveň jako dělané i do kanceláře? Jak víte, k nim se bezvadně hodí bílá košile nebo různé jednoduché topy. Nepostradatelná jsou basic trička v čistě bílé a černé barvě. Pro ty z vás, které fascinuje styl Pařížanek, je v kategorii „The foundation“ připraveno i námořnické pruhované tričko. Přes něj jen hodíte černé klasické sako a můžete vyrazit, kam je libo, protože takový outfit je vcelku univerzální. Na podzim se vám bude jistě hodit trenčkot, béžový baloňák, který vás nezklame v nepříznivém počasí.Módní trendy – kreativní prvky, které souznějí s vaší osobností

Z pestré nabídky si vyberte to, co podpoří vaše sebevědomí – v čem se cítíte nejlépe.

Módní hity jsou zpestřením základu. Jsou pro zábavu a pro naší osobitost, bez nich bychom se oblékali fádně a více méně všichni podobně a to by byla nuda. Jakými barvami můžete svůj oděvní základ rozzářit? Brusinkově červenou, ametystově fialovou, lahvově zelenou, cukrově růžovou a okrovou. A jakými vzory? Vedoucí pozici mají tradiční britská vytkávaná kára, glenčeky, pepita a jiné kostičky. Nepřehlédnutelné budou i zvířecí motivy, jak na oděvech, tak i na doplňcích. Z materiálů si budeme moci užívat ty nejměkčí textury technologií „high touch“ – samety, manšestry a plyše. Plastické tkaniny i pleteniny, měňavé efekty na společenských látkách v čele s pajetkami a lesklé satény i brokáty.Co přesně bude letos na podzim nejvíce v kurzu?

Kalhotové kostýmy v uvolněné siluetě, krabicové střihy sak s rozevlátými šaty a sukněmi, „oversize“ mikiny s koženými kalhotami na gumu, pouzdrové šatovky vhodné na podklady všeho druhu a prošívané bundičky pod barvené flaušové kabáty.

Kombinovat se budou zdánlivě neslučitelné prvky tak, aby celý outfit působil zábavně a osobitě. Variace najdete na inspirativních vizuálech nebo na figurínách v prodejnách M&S.

Skvělá zpráva je, že v M&S snadno pořídíte jak kvalitní stylový základ, tak i všechny výše zmiňované trendy!


Přijďte si pro nové nápady do vašeho stávajícího šatníku, těšíme se na vás!

Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.