M&S vánoční třpyt od Kláry Klempířové


Ten pravý čas zazářit!

Každá žena je nejkrásnější, když miluje a je milována. Pak září láskou.

Blížící se Vánoce jsou svátky lásky, klidu, míru a romantiky. Je tedy ten pravý čas na to, abychom zářily!Znáte to, občas každá z nás potřebuje dodat sebevědomí krásným oblečením nebo alespoň doplňky, které k nám mohou pravou lásku přilákat, díky kterým jsme nepřehlédnutelné. K tomu jsou jako stvořené třpytivé šaty, sukně a topy z flitrů a lurexů, které jsou teď navíc velkým módním trendem. Koupit si je můžete právě teď, když se to společenskými událostmi jen hemží, ale využít je pak můžete i ve všedních dnech.

Jak na to? Když si pořídíte top a sukni ze stejného materiálu a obléknete je dohromady, tak vlastně dáte vzniknout šatům na luxusní společenskou příležitost. Vánoční svátky si říkají o elegantní maximalismus. Stejně jako silvestrovská noc, na níž si můžete dovolit tolik lesku a ozdob, co jen zvládnete unést. Takových dní v roce ale mnoho není a byla by škoda zářivé kousky nevyužít častěji! Zkuste rozdělit zábavný outfit a použít jen jeden třpytivý prvek v outfitu a zkombinovat ho s něčím z vycházkového šatníku.


Třpytivá sukně se dá vzít i přes den, stačí když ji doplníte ležérním svetrem.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Slušivá halenka se třpytivými prvky je vhodná jak na večer se sukní, tak na den s džíny.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Když zkombinujete vrchní i spodní díl tón v tónu, budete působit vyšším a štíhlejším dojmem.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Krajka s metalickým efektem si říká o neutrální doplňkovou barvu, a tou je tady černá v podobě kalhot.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

K plisovaným sukním se nosí kotníkové polokozačky, kozačky nebo tenisky.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Hedvábný matný top je sázkou na jistotu, ať už zvolíte lesklou sukni nebo kalhoty!

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Rafinovanosti a vyváženosti docílíte, když budete kombinovat lesk a mat.

Jasné je, že pajetkový top můžete vzít k džínám nebo k černým kalhotám či sukni, ale rozhodně bude působit skvěle i ke kalhotám teplákového střihu ve stejném barevném tónu!

Sukni z pajetek doplňte podle poslední módy svetrem, mikinou, nebo tričkem a sakem. Obujte k ní, podle délky sukně, kotníkové polokozačky nebo kozačky nad kolena. Dovolit si můžete dokonce i tenisky na tmavé punčocháče.

Při mixování lesklých a matných oděvů jen nezapomeňte respektovat svoje proporce. Místa na těle, která chcete opticky zmenšit, halte do tmavých a matných látek a obráceně. Světlé a blýskavé materiály poutají více pozornosti.

Myslím, že správně zvolený outfit vám může pomoci se naladit na tu pravou sváteční atmosféru. Tak až si vánočně vyzdobíte svoje interiéry, nezapomeňte na sebe a udělejte si radost a blýskněte se něčím novým, krásným.

V Marks & Spencer je pro vás připravená nová kolekce, z které přechází zrak!


Přeji Vám kouzelný adventní čas a šťastné a láskyplné svátky!

Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.