M&S sportovní oděvy od Kláry Klempířové


Krásný rok 2019 všem!!!

Jak se cítíte na prahu nového roku, přátelé?

Ať už jste si novoroční předsevzetí dali, nebo ne, trochu pohybu by nikomu z nás neuškodilo, co říkáte…a právě teď je ten nejlepší čas začít!Pro dobrý počáteční pocit doporučuji pořídit si parádní outfit, který bude navíc nesmírně komfortní! Dnešní doba přeje vyspělým technologiím, které dokáží zpříjemnit každý náš pohyb, každý krok na naší cestě. Rychleschnoucí materiály jsou už dneska samozřejmostí, ale navíc tady máme nové inovace: technologie BODY SENSOR™, které uvnitř chladí a venku hřejí. STAY NEW™ zaručí oděvu, do kterého investujete, delší trvanlivost. STORMWEAR™ vás v nepředvídatelném počasí udrží v suchu. COOL & FRESHFEET™ to je pohoda a svěžest po celý den. Proč byste tomu měli odolávat?

Vybrala jsem pro vás sportovní oděvy, které se dají nosit napříč celým dnem v různých prostředích na různé aktivity. S módním trendem Athleisure budete „IN“ třeba v teplákách ve městě na kávě, nebo v mikině na večerní party.


Tipy pro něho i pro ni:

ČERNÉ LEGÍNY

Základní kousek sportovního vybavení, který můžete využít třeba i jako domácí oděv.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

BÍLÉ TRIČKO

Bílé tričko patří do základní výbavy každého opravdového muže. Tohle se navíc pyšní technologiemi Cool comfort™, StayNEW™ a Stay Soft™.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

ČERNÁ MIKINA NA ZIP

Bavlněná mikina se zipem je vyrobena z prodyšného materiálu s úpravou pro odvádění vlhkosti, čímž omezuje případný zápach. Na manžetách jsou otvory na palce.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

KRÁTKÉ PONOŽKY

Téměř neviditelné ponožky se zesílenou patou a špičkou pro větší odolnost, jsou vylepšené o technologii Cool & Freshfeet™.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

ANTRACITOVÉ TEPLÁKY S ŠIRŠÍMI NOHAVICEMI

Elegantní tepláky s širšími nohavicemi působí jako běžné kalhoty a budou slušet ženám s širšími boky.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

FLÍSOVÉ TEPLÁKY

Tepláky z flísu jsou ideální na zimu i jako domácí kalhoty. Vydrží dlouho jako nové díky technologii Stay NEW™. Vybírat můžete ze tří barev: černé, zelené a tmavě modré.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

FIALKOVÁ MIKINA

Mikina typu hoodie je must have kouskem, který se nosí nejen k teplákům a džínům, ale i k elegantním sukním.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

ŽINYLKOVÁ BUNDA

Žinylková bunda v antracitové barvě je na omak měkčí, než si dokážete představit. Navíc je opatřena technologií Stormwear™, takže v ní můžete vyběhnout i do deště!

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Věřím, že v Marks & Spencer si vyberete to pravé pro váš aktivní životní styl. Když se budete držet hesla, že kvalita je důležitější než kvantita, budete mít kvalitní život.

A to vám z celého srdce přeji!!!


Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.