M&S noční úbory od Kláry Klempířové


DRESS CODE: HOME CHIC

Noci jsou teď delší než dny, a tak pojďme zaměřit pozornost na domácí oblečení, konkrétně na pyžama, košile a župany pro celou rodinu.

Klid, pohodu a relax, to je to, co po předvánočním shonu nutně potřebujeme, abychom byli v harmonii.Děláte si občas pyžamové dny? Třeba o víkendu nebo o svátcích… aspoň jeden den, kdy nikam nemusíte. Můžete zůstat doma v pyžamu a dopřát si ten luxus, že nekoukáte na hodiny a lenošíte a nabíráte novou energii. Takové chvíle jsou více než důležité. Okamžiky, které nesdílíme s veřejností, ale jen s těmi nejbližšími, si můžeme užít o to víc, když se na ně patřičně vybavíte.

Domácích a nočních úborů je dnes celá řada, od bavlněných úpletových přes flanelové až po saténové. Záleží na vašich potřebách, na vkusu a stylu, který je vám vlastní.

Ležérní

Úpletové komplety teplákového charakteru jsou tím nejpříjemnějším, co si můžeme obléci. „Jako v bavlnce“ se opravdu budete cítit, když zvolíte tu nejlepší kvalitu, bavlnu eventuálně s příměsí modalu. Když si navíc vyberete pyžamo nebo košili se zábavným designem, budete jen zářit dobrou náladou.

V pánském stylu

Pánská pyžama, kabátek a kalhoty jsou klasikou, kterou nelze opominout. Že v něm muži působí jako gentelmani, je bez diskusí. A tím myslím muži všech věkových kategorií! Vyzkoušejte komplety z nejjemnějších přírodních materiálů s elegantními potisky. Vsadím se, že se ženy do svého muže znovu zamilují. Synové si budou připadat jako velcí pánové a maminky v takovém kompletu budou rafinovaně sexy.

Sexy

Dejte na odiv svojí krásu a použijte „ženské zbraně“. V saténové košilce s krajkovými vsadkami budete neodolatelná! Lesklá textura dá vyniknout dámské siluetě a na kůži příjemně chladí. Aby vám nebylo chladno, potřebujete do kompletu župan. Tenký kabátek nebo plyšový svrchník, který vám poskytne to nejpříjemnější útočiště.


Saténová košilka má elegantní nádech díky tmavému podkladu, téměř tak připomíná koktejlové šaty.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Pyžamový komplet s jemným „kravatovým“ vzorkem působí sofistikovaným dojmem.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Uděláte radost malé slečně, když jí pořídíte komplet se sukýnkou a s její oblíbenou kreslenou postavičkou.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Stylový muž se obléká krásně i jen pro sebe, pro svůj skvělý pocit, nejenom pro ostatní.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Neexistuje příjemnější kousek oděvu, než je tento flísový župan. Odlehčený počesaný materiál poskytuje teplo a hebkost.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Mladý pán jistě ocení pohodlnost úpletu a přitom se bude v typickém pánském pyžamovém střihu cítit jako pravý gentleman.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Elegantní můžete být i doma a když vám to bude slušet, pak opravdu není důvod se převlékat, ani když už vás zazvoní nečekaný host. Nebo stačí jen přehodit krásný župan. Štěstí vždycky přeje připraveným.

Příjemné chvíle plné lásky a pohody vám přeje


Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.