M&S dětská móda s celou řadou vychytávek


NOVÁ PODZIMNÍ KOLEKCE SE OBLÉKÁ SAMA

Každá maminka moc dobře ví, kolik práce dá, než oblékne svoje děťátko. Kolik pohybů musí udělat, a to i několikrát denně!

Jasně, dělá to s radostí, ale dvě ruce jsou jí často málo. V teplých měsících to není tak náročné, ale co když se ochladí?S podzimem přichází M&S s úžasnými zlepšováky: systém zapínání na místech, na kterých byste to vlastně ani nečekali, pomáhá tak, že ho mohou využívat i děti s různými handicapy a omezeními.

Mikiny, kalhoty, trička a body, vesty a bundy… Všechny tyto dobře známé kousky mají něco navíc: vychytávky, které dnes a denně usnadňují život rodičům i jejich ratolestem. Designéři M&S mysleli na miminka, batolata i dítka školkou a školou povinné, zkrátka na děti a mládež ve věku od 3 měsíců do 16 let.


Prosím, seznamte se s geniálními novinkami v dětském odívání:

Prošívaná bunda, která má zapínání na předním i zadním díle, takže se dá v podstatě rozdělit na půl. Má odnímatelnou kapuci.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Podobný systém nabízí i tato vesta, složit se dá ze třech dílů.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Mikina s potiskem na předním díle a s rozepínáním na díle zadním: suchý zip je nejkomfortnější možností pro příjemné sezení.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Většina triček a mikin je opatřena praktickým otvorem, kterým je možné protáhnout brčko nebo hadičku a podávat tak jednodušeji tekutou stravu.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

U legín, které jsou z vysoce strečového materiálu mají integrovanou cedulku pro větší pohodlí. A samozřejmostí jsou kapsičky na kapesníky.

PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Zjednodušovat a zkrášlovat vaše životy, o to nám v M&S jde a budeme šťastní, když toho využijete!


Přeji Vám mnoho šťastných dnů

Vaše

Klára Klempířová

* Nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění. Tato kolekce je dostupná pouze online.