Klára Klempířová: Košilové šaty – Všestranný kousek na léto


V čem na prázdniny!?

Kdybyste si měla pořídit jen jednu novou věc, jediný kousek oblečení, co by to mělo být?

Rozhodně něco univerzálního, krásného a praktického… ideálního pro letní dny, na všechny příležitosti, které si chceme maximálně užít!

Kousek, o kterém je řeč, se prodává pod názvem: PLÁŽOVÉ KOŠILOVÉ ŠATY s anglickým označením BEACHWEAR, ale rozhodně se dá pojmenovat i jako delší košile, kterou vůbec nemusíte nosit jen na pláž!


PROHLÉDNOUT V ESHOPU

Tento unikátní oděv z čisté bavlny vám bude skvělým společníkem na cestách, v práci, ale i v domácnosti. Tak si pojďme říct, jak a s čím ho nejlépe zkombinovat?

Do města:

Se šortkami, s úzkou sukní nebo s džínami, možností je mnoho. Nahoru oblečte přiléhavé tílko. Košili nechte zcela otevřenou nebo ji zapněte jen na tři knoflíky v oblasti pasu. Bude působit jako letní kabátek a vy se v ní budete na ulici cítit sebevědomě.

Do práce:

S úzkými kalhotami, černými nebo i barevnými, záleží na vás a na vaší kuráži. Košili zapněte v celé horní oblasti a od pasu dolů ji nechte rozepnutou. Pod ni si vemte jen prádlo, podprsenku či tílko v tělové barvě nebo v barevném tónu kalhot.

Na doma:

S legínami, barevnými, vzorovanými nebo jednobarevnými. Legínám totiž nejvíce sluší dlouhé košile a vám bude doma pohodlně a budete se líbit!

Na dovolenou:

Přes plavky přehodíte košili jako kaftan, ani ji nemusíte zapínat, nechte ji vlát! A na večeři z ní udělejte sexy šaty tak, že ji přepásáte páskem nebo šátkem a obujte k ní zábavné sandálky.

Věřím, že i vy vymyslíte nové kombinace, ve kterých budete originální. Záleží také na tom, pro jakou z nich se rozhodnete. Košile jsou k mání ve čtyřech barvách: v bílé, modré, oranžové a khaki zelené. Vyberte si tu, která je vám nejsympatičtější. Bílá je sázkou na jistotu, hodí se ke všemu a rozzáří vás. Pokud váháte, zvolte barvu, která se objevuje ve vašich očích. Modroočkám sluší modrá, zeleným očím khaki a hnědým kukadlům lichotí oranžová.

Teď už vám jen přeji, abyste si užili bezstarostné léto, když už máte otázku „co na sebe“ vyřešenou.


S láskou,

Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.