Fit & Style s Klárou Klempířovou


Jedeme za vámi! Toužíme se s vámi seznámit!

Na vztazích záleží. Obklopují nás v nejrůznějších podobách: rodinné, partnerské, přátelské a pracovní… Všechny nás více či méně ovlivňují a dávají nám pocit sounáležitosti a jistoty.

Napadlo vás někdy, že můžete mít vztah i se značkou – se společností, která vás bude zásobovat tím nejlepším jídlem a oblečením? Samozřejmě, že jde o vztah nezávazný, veskrze pozitivní a jen vy sami si určujete jeho intenzitu.


stylistka Klára Klempířová na Fit & Style eventu v prodejně M&S


Já jsem už před lety navázala pracovní vztah s Marks & Spencer a jsem šťastná a moc spokojená, když cítím vzájemný respekt a vidím, s jakou chutí pečují o své klienty. Mají věrnostní program a v něm nabízejí spoustu akcí a slev, komunikují s vámi prostřednictvím brožurek a mailů, informují vás o nejnovějších trendech, inspirují novými recepty. Baví mě být toho součástí a připravovat program s módní tématikou. Někdy stylizuji módní přehlídku, jindy připravuji prezentace na figurínách, anebo předvádím nové trendy a nejrůznější kreativní kombinace.

Letos jedeme za vámi!
Tým M&S pořádá „roadshow“ po největších českých a moravských městech.

A já vám tam při té příležitosti budu k dispozici se službami, které už léta úspěšně nabízím v Módní ordinaci a v Akademii stylu a módy. Všichni, kdo přijdete v ten správný den na dané místo (zjistíte na stránce M&S věrnostního klubu), to budete mít dokonce zdarma. A navíc tam pro vás máme připraven dotazník typu myšlenkové mapy, který vám pomůže definovat jasněji váš styl a aktuální potřeby. Ten jsem pro vás vytvořila na základě letitých zkušeností při práci se ženami a muži v kontextu s vytříbeností stylu.


stylistka Klára Klempířová na Fit & Style eventu v prodejně M&S


Prošla jsem už mnoho skříní a šatníků, v obchodech jsem snad častěji než doma, proto vím, co opravdu potřebujete – přesněji: dokážu to zjistit za pomoci otázek právě z toho chytrého dotazníku. Definujeme si společně, co je pro vás to pravé a co ve vašem životním stylu využijete nejvíce. Jaké barvy máte používat ve svůj prospěch a které vám naopak budou škodit. Můžeme vyzkoušet oblečení a doplňky z nové kolekce, ale nikdo vás nebude přemlouvat k tomu, abyste si je kupovali! Stačí se jen pobavit, zamyslet se a třeba se i vyfotit a užít si společně příjemný čas.

A funguje to tak, že odcházíte šťastnější, než přicházíte. To už víme, protože už máme za sebou dvě akce, dva FIT & STYLE eventy v M&S Praze v Melantrichu a v M&S v Liberci. Bylo to s vámi báječné!

Moc se na Vás těším v dalších prodejnách M&S!!!


Užívejte si každý den ve zdraví!

Vaše Klára Klempířová

*Dostupnost se může v jednotlivých prodejnách lišit, nabídka produktů se v rámci jednotlivých sezón mění.